Těla šipek

Služby

Benefity

Šité na mieru

Referencie

Těla šipek

Šipky Šipky | Abcsport.cz

Hry / Šipky / Šipky Řadit dle: názvu | ceny. Nádherná, anatomicky tvarovaná a přesně vyvážená těla šipek pro absolutní kontrolu hodu. Materiál: wolfram 80%
abcsport.cz/sipky-sipky-katskup29.php

Barrels - Tělíčka Šipek | Šipky

Těla šipek Hot Shot HT 11-14g Těla šipek Hot Shot HT 11-18g - klikněte pro větší náhled
eshop.sipky-obchod.cz/BARRELS---TELICKA-SIPEK/

Šipky | Svět Šipek

Řada šipek Silver Arrows je vhodná pro středně pokročilé hráče. Chromovaná těla šipek vytvářejí spolu s Hi Tech násadkami z tvrzeného (eloxovaného) hliníku.
svetsipek.cz/sipky-prislusenstvi/?s=1

HARROWS - šipky | Hráčský Ráj - sport, zábava, hobby...

Šipky Diva 85% - nová kolekce šipek v atraktivním designu je určena hlavně pro ženy. . - 3 ks šipek. Těla šipek jsou hladká s drážkováním
hracsky-raj.cz/inshop/harrows-sipky

Šipky | nejlevnejsisport.cz

Šipky HARROWS Buzz Softip 16g mají super krátká těla pro vyšší přesnost a snazší ovládání. technické specifikace: - hmotnost: 16 g - hrot: soft - materiál.
nejlevnejsisport.cz/sipky-sipky-c-31_361.html

Držení šipky - úchopy profíků

. styl vypracoval lety tréninku. Jde o jedno z extrémních držení šipek. Dennis používá tlustší a více tvarované tělo, něco mezi Philem Taylorem a Johnem Lowem.
dc-top-citrus.webpark.cz/15_03_02.html

Šipky - strana 2

Mimořádně tvarované tělo šipky, které musí dobře padnout do ruky.. Stylová mosazná těla šipek CORSAIR jsou perfektní volbou pro vývoj vaší hrací techniky.
nakupunas.cz/sport-outdoor/hry/sipky-strana-2/

Šipky-soft-plastový hrot | Sport-turistika-fitness-rehabilitace...#8203;

Super krátká těla šipek pro vyšší přesnost hodu a snažší ovládání, hmotnost 16g. Mimořádně tvarované tělo šipky, které musí dobře padnout do ruky.
jksport.cz/sipky-soft/c-1478/

Šipky - Heureka.cz

Šipky Harrows softové Buzz Brass jsou kvalitní šipky, které mají super krátká těla šipek pro vyšší schopnost hodu a snažší ovládání.
sipky.heureka.cz/?f=3

Šipky - Heureka.cz

Šipky Harrows softové Buzz Brass jsou kvalitní šipky, které mají super krátká těla šipek pro vyšší schopnost hodu a snažší ovládání. Šipky se vyrábějí v.
sipky.heureka.cz/?f=4